Zálesácký tábor – malé propozice

                         

Termín:  30.7 – 3.8 2018  tento tábor je obsazen

Milí táborníci, dobrodruzi a přírodomilové!
Zažijte s námi pět nezapomenutelných dnů, kdy budeme společně trávit čas v krásné přírodě, stavět lesní domky, vodní hráze a plnit bobříky!
Každý den na vás čekají jiná dobrodružství a překvapení…Některá vám ale prozradím už teď, chcete? Čeká nás batikování triček, výroba indiánských čelenek i zázračných amuletů. Jako správní zálesáci si občas budeme muset něco uvařit v kotlíku nebo opéct na ohni. Budeme potřebovat siláky, kteří přinesou z lesa dřevo a šikovné holky, které tu dobrotu připraví. Společně se budeme muset poprat s morseovkou i tajuplnými šiframi a záhadami. Také se naučíme, jak poskytnout první pomoc člověku, který se zraní v lese. A k tomu si zahrajeme spoustu starých i nových her, zažijeme hromadu dobrodružství a kopec legrace. Ale hlavně poznáme nové kamarády a získáme spoustu nových zážitků. Táborníci, vezměte si na tábor bílé tričko! Už teď se na Vás moc těšíme!!! Program probíhá formou příměstského tábora od 8 do 16 hodin. Tábor proběhne při minimálním počtu 6 dětí.

Cena pětidenního tábora  1.600 Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup do hradu, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Zuzana Loudová, studentka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, koníčky – všechny možné výlety, práce s dětmi, letní tábory, dětské dny, pořádání akcí, vymýšlení programu, tvoření a vyrábění, vaření a pečení

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE