Z pohádky do pohádky 2018 – malé propozice

Termín: 6.8. – 10. 8. 2018

Ahoj holky a kluci! Pokud máš rád pohádky a rád si hraješ, je tento tábor právě pro tebe. Na celý týden jsme pozvali oblíbené pohádkové postavičky, abys s nimi spolu s kamarády, mohl prožít nezapomenutelný týden plný zábavy, tvoření a společných her. Každým dnem nás bude provázet jiný příběh, jiná pohádka. Můžeš se těšit i na výlet na blízký hrad, na kterém se pokusíme zachránit zakletou princeznu. Tábor je určen dětem od 4 – 7 let, každý den budeme tvořit, hrát si a to jak v klubovně, tak především venku v přírodě. Tábor je programově nastaven tak, aby se děti něco naučily (básničku, písničku), zkusily si něco vyrobit, rozvíjely pohybové schopnosti, zahrály si divadlo a především odcházely plné zážitků. Zajišťujeme stravování a pitný režim. Zdravotník je přítomen po celou dobu akce.

Cena pětidenního tábora  1.600 Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup do ZOO, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Mgr. Míša Žáková – všestranné sportování, lyžování, cestování, pedagogika zážitkem, práce s dětmi a realizace táborů.

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE