Z pohádky do pohádky 2017 – malé propozice

Termín: 10. 7. – 14. 7. 2017  Tábor je již obsazen

Tento příměstský tábor je určen pro děti ve věku 4-6 let, které mají rády pohádky, pohybové a výtvarné aktivity, soutěže, stolní hry a hlavně spoustu legrace se svými kamarády. Každý den bude provázen jinou pohádkou, v rámci které si zahrajeme nejrůznější hry, zazpíváme si, zatancujeme a něco pěkného vytvoříme. Nebudou chybět ani hádanky, rébusy, kouzla či drobná dramatizace. Jeden den si uděláme dobrodružný výlet na zříceninu hradu Lukov. Zkrátka a dobře zažijete pohádkový týden plný zábavy a překvapení.

Kapacita tábora je 15 dětí.  Zajišťujeme stravování a pitný režim. Zdravotník je přítomen po celou dobu akce. Pro čas nepohody využijeme naši klubovnu vedle restaurace Boston.

Cena: 1.600 Kč za pětidenní tábor (při kratší účasti 400 Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikni ZDE

Vedoucí tábora: Eliška  (25 let, absolventka Masarykovy univerzity)

Organizace:   Ing. Hofman Rostislav

email: sportyzlin.cz@gmail.com                             mobil: 724 710 877

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE