Cesta kolem světa-chata Čerňava – malé propozice

Termín: 8.7. – 14.7. 2017

Termín: 22.7 – 28.7 2017

Náš tábor je určený všem, kteří chtějí strávit 7 dní bez mamky a taťky v krásném prostředí Hostýnských vrchů. Ubytování a stravování bude na Horské chatě Čerňava  ve tří až šesti lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Náš tábor je ve stylu RETRO. Nemá vyhraněné zaměření. Okolních lesů a krásné přírody budeme využívat ke hrám, vycházkám, tvoření a soutěžím.

Tým zkušených instruktorů bude 24hodin dbát na bezpečnost a klidný průběh tohoto tábora. Tábor je kapacitou omezen na 28 dětí. V případě špatného počasí proběhne program ve společenské místnosti, kde máme k dispozici knihovničku, TV a DVD, společenské hry.

Zajišťujeme snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři a pitný režim po celý den.

Na všech našich akcích je přítomen zdravotník.

Cena sedmidenního tábora   3.900Kč  

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

pro více info o pobytovém táboře + platba klikni ZDE

Informační schůzka pro rodiče přihlášených dětí na oba turnusy proběhne v měsíci květnu.

Vedoucí tábora  Magdalena Böhmová (vychovatelka školní družiny, koníčky: sport, práce s dětmi, výtvarné aktivity, organizování táborů)

Organizace: Roco (Ing. Rostislav Hofman)  mob: 724 710 877            email: sportyzlin.cz@gmail.com 

Fotky z minulých akcí najdete na rajčeti    http://sportyzlin.rajce.idnes.cz/

fotky na facebooku: https://www.facebook.com/SportyZlin