VODÁCKÝ TÝDEN PRO DĚTI

Termín: 29.7. – 2.8. 2019  tento tábor je obsazen

Motto:  Stál jsem na přídi našeho škuneru a pozoroval obzor před námi. Mlha se pomalinku rozplývala a bylo možné rozpoznat tmavý stín pobřeží. Někde tady uprostřed neznámé pevniny, kterou hlídají okřídlení draci leží vejce. Mým úkolem je dopravit dračí vejce zpět do rodné vesnice a vychovat si vlastního draka, který mě poslechne na slovo… Škuner se dotkl písečného pobřeží a já vykročil vstříc velkému dobrodružství.  

PROGRAM:   Tento vodácký kurz je určen dětem ve věku 6 – 15let a tomu je přizpůsoben celý pohodový a především bezpečný program. Děti se nejdříve naučí techniku ovládání nafukovací kánoe na vodní nádrži a teprve potom se vyráží na různé dopředu prozkoumané místa ve Zlínském kraji. Jedná se o štěrkáče, vodní nádrže a slepé ramena. Tento týden je vhodný i pro úplné začátečníky, klidná stojatá voda, žádné jezy, žádné řeky!!! Pouze romantická příroda. Jako doprovodný program jsou zařazeny pokladové a průzkumné hry. Celý program doprovází motiv statečných bojovníků pátrajících po dračím vejci a ochočením nezkrotného draka…. Program probíhá formou příměstských táborů, ráno předání dítěte, odpoledne vyzvednutí.

Cena pětidenního kurzu  2.500Kč  (při kratší účasti cena 550Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim,vodácké vybavení – loď, vesty, pádla, tým vodáckých instruktorů, zdravotník, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Roco (Ing. Rostislav Hofman)  email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE