Vodácký putovní tábor Krokománie

Termín:11.8 – 17.8 2019

Mladí dobrodruzi, teď jste otevřeli tu správnou stránku při které se vám zatají dech. Jeli vám minimálně 8 let, vydejte se s námi na plavbu divočinou. Aby jsme vás nevystrašili hned v úvodu, prozradím vám, že se celou trasu máme projetou, prozkoumanou a zmapovanou. Jedná se o polskou řeku jejíž jméno zůstane prozatím utajené, křišťálová voda ukrývá spoustu překvapení – říční škeble, písečné duny, teplota akorát na koupání. Říčka teče, ale nikde se netvoří peřeje, po celou plavbu nenarazíme na jediný jez, hloubka vody kamkoli si stoupnete je max po kolena od startu až do cíle!!! I přesto pojedou všichni vodáci ve vestách a při koupání budeme používat plavací pásy. Říčku lemují borovicové lesy s mýtinkami čekající na naše stany. Umíš si postavit stan? Na přípravu jídla musíme vyrobit držák na náš kotlík a vymyslet co do kotlíku dáme…Nejlepší jsou dobroty, které si tam hodíš ty sám. A ta největší pecka našeho splouvání jsou břehy této říčky – písek a zase písek. Tolik hradů jsi ještě nepostavil, po zadku jsi ještě nikdy nesjel tolik pískových klouzaček. Denní režim není až tak náročný – vstaneme, vykoupeme se, pojíme a vyplujeme. Na lodi si povezeme pouze svačinu a pití. Cestou bude hodně koupacích zastávek, občerstvovacích zastávek a zase koupacích. Za den splujeme okolo 10 km, zvěd nás dovede k předem zaparkovanému autu ve kterém se vrátíme zpět do základního tábora. A tak to půjde stále dokola. Každý den budeme splouvat jiné úseky a je možné že přesuneme celou naši základnu. Stany doporučuji vlastní nebo naše organizace zapůjčí malé stany „A“. Každý účastník si vezme vlastní karimatku a spacák.

Fotky z loňské Krokománie (klikni ZDE)

Cena sedmidenního tábora  3.900 Kč (minimální počet pro uskutečnění tábora je 8 dětí)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

V ceně je zahrnuto – celodenní stravování, pitný režim,vodácké vybavení – loď, vesty, pádla, plavací pásy, zdravotník, přepravy účastníků a materiálů.

Pro více info o táboře + platba klikni ZDE 

Vedoucí tábora: Roco (Ing. Rostislav Hofman)      email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE