Vlnka 2018 rodiče s dětmi – malé propozice

 

Termín:  9.6 2018  

Vodácká akce Vlnka je volným pokračováním již zaběhlé akce Amazonka. Na akci Amazonka jsme vás naučili úplným základům jak držet pádlo, jak zatáčet s lodí. Na akci Vlnka je předpoklad, že tyto úplné základy již znáte. Říčka kterou budeme sjíždět se nachází 100km od Zlína. Vyfasujete celou vodáckou výbavu, loď, vesty a pádla. Vlastními auty se přemístíme na místo odkud vyplujeme. Proběhne malá výuka (zopakování) vodáckých pravidel a pak se necháme unášet do krásné přírody. Říčka již teče, na hladině se dělají vlnky, a sem tam je potřeba vědět jak se vyhnout kamínku trčícímu z vody. Pokud to nezvládneš, tak se zastavíš „na kameni“ a kapitán lodě – kormidelník musí vylézt z lodě a loď osvobodit ze zajetí…naštěstí je v řece po celou dobu po kolena vody. Akci zvládnou rodiče s dětmi od 6 roků. Pozor – akce není vhodná pro úplné začátečníky, kteří sedí poprvé v životě v lodi.

Po 2 hodinách uděláme přestávku, kde máte možnost opéct si vlastní špekáčky. Délka splouvání trvá zhruba 5 hodin. Po celou dobu splouvání jsme daleko od civilizace v krásné přírodě. Není zde možnost ukončit sjíždění dříve.

Pokud se splouvání bude účastníkům líbit, tak je zde možnost přespat v autokempu ve vlastních stanech a další den splouvání zopakovat. V takovém případě cena za půjčení lodě na další den je 200Kč s celou vodáckou výbavou. Minimální počet účastníků pro dvoudenní akci jsou tři posádky.

Cena:  700Kč za posádku lodi (pokud 1 rodina potřebuje 2 lodě, tak sleva na druhou loď 200Kč). V ceně je zahrnuta vodácká výuka, organizace, program, kompletní vodácká výbava – lodě, vesty, pádla, poplatek národnímu výboru za splouvání.

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

Máte-li jakýkoli dotaz, rádi vám odpovíme.

Pro více informací o akci + platba klikni ZDE

Těšte se , zážitků bude víc než dost                             Jack  Sperou – kapitán Černé Perly

Vedoucí akce Roco (Ing. Hofman Rostislav)         mob. 724 710 877          email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE