Vítejte v Safari – malé propozice

Termín: 16.7-20.7. 2018 

Termín: 20.8-24.8. 2018 

„Mami, kup mi pejska! Tak alespoň morče!“ Pokud jsou vám tyto věty moc dobře známé, našli jste, co jste hledali. Pořádáme příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády zvířata. Celým táborem nás budou provázet zvířecí hry, hry na zvířátka i se zvířátky. Vydáme se do naší krásné zlínské Zoo. Se lvem Alexem se ocitneme i na Madagaskaru. Nesmí chybět pořádný Safari karneval. Po stopách se dostaneme až ke králi zvířat. Čeká tě spousta dobrodružství a zábavy. Za statečnost přežití v Safari získáš diplom hrdiny. Staň se hrdinou Safari a pojď mezi nás! Tento tábor je určen pro děti ve věku 6-14 let, v případě špatného počasí proběhne náhradní program, k dispozici je tělocvična nebo místnost pro hry, výtvarku  či jiné zájmové dovednosti. Většina programu proběhne v lesích nad Lesní čtvrtí. Na všech našich akcích je přítomen zdravotník.

Cena pětidenního tábora  1.600 Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup do ZOO, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Stratilová Natálie –tanec, plavání, běh, divadlo, zvířata a práce s dětmi

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE