Vítej v jungli – malé propozice

Termín: 19.8. – 23.8. 2019 

Ahoj kamarádi a kamarádky!!! Dobrodružství je tady!!! Vydejte se s námi do tajuplné jungle plné zvířátek. Budeme si hrát s kamarády z jungle a ty sám/sama si vybereš, kterým zvířátkem se staneš. Zatancujeme si také na junglím karnevalu. Se zvířecími hrdiny budeme plnit různé úkoly, které nás přivedou až k samotnému pokladu. Čeká tě spousta dobrodružství a zábavy. Staň se hrdinou, stopařem a pojď mezi nás! Tento tábor je určen pro děti ve věku 6-10 let, v případě špatného počasí proběhne náhradní program, k dispozici máme naši plně vybavenou klubovnu. Většina programu proběhne v lesích nad Lesní čtvrtí. Na všech našich akcích je přítomen zdravotník.

Cena pětidenního tábora  1.700 Kč  (při kratší účasti cena 450Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Stratilová Natálie –tanec, plavání, běh, divadlo, zvířata a práce s dětmi

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE