Velká letní olympiáda – malé propozice

Termín: 31.7 – 4.8. 2017

Tento příměstský tábor je určen pro děti od 7 do 12 let, které mají rády pohybové a tvůrčí činnosti, soutěže, stolní hry a hlavně spoustu legrace.

Tábor se bude konat v duchu olympijských her plných netradičních disciplín, sportů, výtvarných a tvůrčích činností. Po dobu tábora se Lesní čtvrtí a lesy v blízkém okolí změní na olympijské středisko. Vše vypukne slavnostním zahájením, kde zapálíme olympijský oheň a představíme sportovní reprezentanty. A na co se můžeš těšit? Na nové kamarády, spoustu her, disciplíny atletů nebo na stupně vítězů. A také se dozvíš, jak mohla vypadat olympiáda v pravěku. Jeden den si uděláme dobrodružný výlet na zříceninu hradu Lukov, kde se budou konat některé z disciplín, při kterých se ukáže tvoje bojovnost a odvaha.

Kapacita tábora je 20 dětí.  Zajišťujeme stravování a pitný režim. Zdravotník je přítomen po celou dobu akce. Pro čas nepohody využijeme naši novou klubovnu.

Cena pětidenního tábora  1600Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup na hrad, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro bližší informace o táboře + platba klikni ZDE

Vedoucí tábora:

Kristýna Marková (23 let, studentka Střední školy obchodně technické)

Organizace:  Roco  (Ing. Rostislav Hofman )

email:    sportyzlin.cz@gmail.com           mob: 724 710 877

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE