Taneční kroužek s prvky gymnastiky

Taneční kroužek je určen pro děti od 6 do 14 let. Máš radost z pohybu, žádná melodie tě nenechá v klidu? Baví tě tanec a máš rytmus v těle? Pak hledáme právě TEBE! Kroužek je určen pro začátečníky, kteří se nebojí pohybu. Budeme tančit, zpívat, zkrátka si užívat tance. Do rytmu nám budou hrát starší hity, nejnovější pecky z rádia i klasické české písničky. Hodiny gymnastiky jsou zaměřeny na pohybovou průpravu, posílení a protažení celého těla. Děti se také naučí základní akrobatické prvky jako jsou kotouly, hvězdy, stojky (u šikovnějších dětí i přemety). To vše v souladu s vývojem vašeho dítěte a respektem k dětské anatomii tak, aby gymnastika dítěti zdravě pomohla, ne ublížila. Výstupem každého pololetí budou nacvičené taneční sestavy i sestavy osvojených gymnastických prvků a soutěž mezi těmito malými gymnasty. Především budeme dělat to, co nás baví. Přijď a uvidíš co v tobě je! Naše klubovna na Lesní čtvrti je k tomu jak stvořená.

Délka hodiny: 90min

KAŽDÉ ÚTERKY

16:00 – 17:30 hod – pro děti ve věku od 8 let   začínáme 21.9.2021

Místo konání sportovního kroužku – Prostřední 5382 – většina programu proběhne v naší klubovně na Lesní čtvrti ve Zlíně a na přilehlém hřišti.

podle zájmu a účasti dětí jsme připravení rozdělit tento kroužek na starší a mladší děti a tím upravit i čas konání kroužku

Cena kroužku:  platba na půl roku 1700 Kč (trénink do 18.1 2022) , platba na rok 3.100 Kč (trénink do  14.6 2022)

v ceně kroužku je pojištění dětí, organizace, sportovní pomůcky, instruktor, provoz klubovny. UPOZORNĚNÍ – při neúčasti na tréninku peníze nevracíme.

Platba: na účet 214604838/0600 variabilní symbol uveďte r.č. dítěte a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a název kroužku.

Přihlášení do kroužku:  na úvodní stránce Sportyzlin klikněte na Přihláška. V průběhu září si můžete bezplatně vyzkoušet průběh našich lekcí.

Vedoucí kroužku:  Viktorie Cajthamlová    mob: 739 947 073

Organizace a administrace všech kroužků :   Ing. Hofman Rostislav   mobil: 724 710 877  email: sportyzlin.cz@gmail.com