Tábor pro mladé detektivy pana Součka – malé propozice

 

Termín:  23.7. – 27.7. 2018 

Termín:  6.8. – 10.8. 2018

Máš rád/a záhady? Rád/a přemýšlíš a přicházíš věcem na kloub? Nepříčí se ti pohyb na čerstvém vzduchu a týmové hry?                                            Kolem nás je spousta záhad, které nikdo neřeší. Pan Souček, významný záhadolog, z nich vybírá ty, na které dospělí detektivové nemají čas, ale jejich vyřešení je pro lidstvo velmi důležité. Vybral tedy pět nejzajímavějších a nejdůležitějších záhad a hledá skupinu mladých detektivů, kteří je během pěti dní rozluští. Přidej se i ty do jeho týmu!                                                                                                                                                                                      Čeká tě každý den jedna záhada, spousta šifer, hádanek a pohybových her na hřišti i v přírodě. Jeden den budeme řešit záhadu v ZOO na Lešné a pokud porozumíte řeči zvířat, řešení bude pro vás velmi jednoduché. Pan Souček pošle své dvě věrné spojenkyně Páju a Bětku, aby skupině mladých detektivů zprostředkovávaly informace a dohlížely na průběh jejich řešení. Pro všechny detektivy bude zajištěn teplý oběd, dopolední i odpolední svačinka, celodenní pitný režim. Tábor je určen pro kluky a holky od 7 do 12 let.

Cena pětidenního tábora  1.600 Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup do ZOO, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Pavlína Horsáková (původně Kolčavová), studentka pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, koníčky – hry v přírodě, práce s dětmi, tvůrčí divadlo, příprava a realizace táborů.

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE