školení instruktorů

Termín: 10.5 2019

ŠKOLENÍ PRO VEDOUCÍ TÁBOROVÝCH ODDÍLŮ

 

Program školení: základy psychologie a pedagogiky, sportovní program, hry vevnitř a venku, zdravověda, hygiena, právní minimum vedoucího, organizace akcí, herní systémy, tábornické dovednosti, závěrečný test a předání osvědčení.

Začátek školení: pátek 10.5 2019 v 17:00 hod (ukončení 21:00)

ÚSPĚŠNÍ Z VÁS MOHOU VYUŽÍT SVÝCH DOVEDNOSTÍ NA NAŠICH AKCÍCH 2018

Místo konání: Zlín – Lesní čtvrt- Pod Vrškem 2761

S sebou: dobrou náladu, občanský průkaz, psací a kreslící pomůcky, blok na poznámky, 6 x A5 čistých papírů na testy, kalendář do kterého si zapíšete kterých letních akcí se zúčastníte a které termíny si naplánujete jako pracovní schůzky instruktorských týmů.

Časový program: 17:00 – 20:00 teorie, 20:00 – rozdělení instruktorů do jednotlivých táborů

Přihlášení na školení: Nejpozději do 8.5 2019 na stránkách Sportyzlin.cz klikněte na „přihláška“ a v sekci „víkendové akce“ vyplňte formulář. Tu si vytiskněte (první stranu) a podepsanou odevzdáte v den nástupu na školení.

Cena školení: 300 Kč

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu + možnost využití karty u spousty dalších obchodníků. Registrace je zdarma – klikni ZDE

Platba:  možná na místě bez nároku na slevu nebo platbu provést  minimálně 1,5 měsíce předem na účet 214604838/0600. Jako variabilní symbol uveďte vaše ID v Cashback systému bez tří nul uprostřed (číslo začíná 420…), do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno, datum pořádané akce, název akce. Platí se plná částka, sleva vám bude vrácena. V případě vystavení faktury neposkytujeme slevu. V den nástupu na pořádanou akci neakceptujeme žádost o slevu. Pokud nežádáte o slevu, tak jako variabilní číslo uveďte vaše  r.č , do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte, datum pořádané akce, název akce.

Popis cesty: Trolejbusem  MHD č.13 nebo č.3 na zastávku u 3.ZŠ na Lesní čtvrti. Pěšky pokračovat ve směru jízdy trolejbusu k novinovému stánku. Tady odbočit doleva z kopce dolů na ulici Pod Vrškem. Od novinového stánku je to 7 dům na levé straně. U cesty je vitrína Sportyzlin a zvonek.

Vybavení klubovny: 1 x společenská místnost, WC, kuchyňská linka

Kapacita míst na školení je omezená.

Těší se na vás vedoucí organizace Ing. Rostislav Hofman a tým lektorů

email: sportyzlin.cz@gmail.com         mob: 724 710 877