Zdravím rodiče a mladé sportovce,

Předem chci poděkovat za vaši podporu a důvěru k našim sportovním akcím a nově vypsaným celoročním kroužkům. Jsme opravdu potěšení, že se děti z našich nabízených aktivit vrací spokojení a plní dojmů. Pro rodiče jsme připravili několik víkendových akcí – rodiče s dětmi a kdo se zúčastnil určitě nezaváhal. Především vodácké jednoduché a přitom romantické říčky zvládnou i úplní začátečníci…

Rád bych poukázal na nově vypsané celoroční kroužky, které vedou zkušení instruktoři a kde můžou vaše děti najít zálibu v průběhu celého roku. Máme vypsané sportovní kroužky spoustu dalších připravujeme.

Budu rád, pokud právě některá z našich nabízených akcí potěší právě vás.

Největší novinkou našeho sportovního klubu je nová klubovna na Lesní čtvrti. Klubovnu jsme celou nově zrekonstruovali a v létě 2015 se můžou děti těšit na její plné využívání. V okolí klubovny je rozsáhlý areál městské zeleně o který se jako klub chceme starat a pokusit se vybudovat místo odpočinku a sportovního vyžití. První nástřel naší představy můžete vidět v sekci „O nás“ a naše plány – vizualizace. Jedná se o velké investice, které samotný klub nezvládne, proto uvítáme možnosti spolupráce se sponzory.

Fotky z našich akcí najdete na

http://sportyzlin.rajce.idnes.cz/