Sdružení Sportyzlín bylo založeno 2012 panem Ing. Rostislavem Hofmen ve Zlíně. Našim plánem a vytyčeným cílem je podpora pohybových dovedností mládeže a rozvoj volnočasových aktivit. Každým rokem rozšiřujeme své působení v různých zájmových činnostech, mezi nejlákavější sportovní aktivity patří vodáctví, kola, inline bruslení a hry v přírodě. Velmi oblíbené jsou naše nové aktivity zvířátkové tábory, výtvarné a taneční tábory. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší zájemce kolem 4 roků, kteří mají možnost zúčastnit se předškoláckých táborů.
Velmi podstatná změna v naší organizaci nastala v roce 2014, kdy jsme zakoupili novou klubovnu na Lesní čtvrti a tím otevřeli možnost pro celoroční aktivity. V současné době připravujeme celoroční zájmové kroužky, které by se měly zobrazit na našich webových stránkách. Připravují se programy pro rodiče i seniory.

 

Budeme rádi, pokud se vám rodičům a hlavně vašim dětem naše aktivity zalíbí a z našich akcí se budete vracet spokojení se spoustou zážitků. Těšíme se na vás všechny na kterékoli pořádané akci.

SZ logo new