Nildon v ohrožení – malé propozice

Temín:  10.7-14.7 2017

Termín: 7.8-11.8 2017

Ahoj kluci a holky, znáte lesního mužíka Nildona? Že ne? O mnoho přicházíš. Tento zábavný podivín žije v lesích nedaleko Lesní čtvrti už stovky let. Les je jeho domovem i životem. Nedávno mi poslal krátké psaní, že jeho domov je v ohrožení. Pomoci mu prý nemůže nikdo jiný, než skupinka odvážných dětí. Staň se i ty jedním z Nildonových hrdinů!

Tento tábor je určen pro všechny kluky a holky od 8 – 13 let, kteří nechtějí celé prázdniny sedět doma a přivítají trochu zdravého pohybu a zábavy. Základnou nám bude klubovna na Lesní čtvrti, ale hodně času budeme trávit pohybovými hrami v nedalekém lese. Pro zájemce bude čas i na nějaké relaxační tvoření. Čeká na nás spousta her, výlet na Jaroslavické paseky, v létě jsou vedra tak se zchladíme na koupališti Zelené a aby jste na naše dobrodružství nikdy nezapomněli, tak vás čeká 1 noční přespání v naší klubovně ve vlastních spacácích nebo stanech. Program probíhá formou příměstských táborů, ráno začínáme v 8 hodin, odpoledne končíme v 16 hod. Tábor proběhne při minimálním počtu 6 dětí.

Cena pětidenního tábora  1600Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup na koupaliště, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Pavlína Kolčavová, studentka pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, koníčky – hry v přírodě, práce s dětmi, tvůrčí divadlo, příprava a realizace táborů.

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE