Litovelské Pomoraví na kole – malé propozice

Termín: 18.8 – 24.8 2019

Vydej se s námi do vnitra lužních lesů, kde v chráněné krajinné oblasti poznáme spousty ptačích rezervací, neobvyklých květin a rostlin. Budeme kopírovat tok řeky Moravy, prozkoumáme zříceninu hradu Brníčka, vlezeme do jeskyně Podkova. Tento putovní tábor na kolech je určen všem nebojácným dobrodruhům od 8 let. Předpokladem je, že za den ujedete 20 – 30 km. Máme to vymyšlené tak, že spolu s námi pojede dodávkové auto, ve kterém budou veškeré těžké věci a toto auto si budeme převážet do cíle jednotlivých tras. Děti na kolech pojedou pouze s malým batůžkem ve kterém bude pláštěnka a flaštička s pitím.  Trasy jsou vybrané tak, aby jsme v průběhu dne dojeli k vodě ve které se dá koupat, osvěžit a nabrat nové síly na další putování. Jednou za den se budeme stravovat v restauracích a jednou denně si budeme sami něco dobrého připravovat na ohni. Pokud jste se již v minulosti zúčastnili našich přespávacích akcí, tak víte, že nejlepší na ohni jsou dračí speciality. Věřím, že i tentokrát si pošmáknete. Přespávat budeme většinou v kempech nebo místech pro táboření určených, to znamená k dispozici bude na většině míst sprcha a sociální zázemí. Velkou zkouškou pro vás všechny bude postavit si bez pomoci druhých stan tak, aby do rána nespadl. Ráno opět vše pobalit a připravit si potřebné věci na další cestu. Stany zapůjčí bezplatně naše organizace (malé A) nebo si vezmete vaše vlastní (doporučuji vlastní stany tvaru eskymáckých iglů – lépe se stavějí a jsou odolnější případnému dešti). Karimatku a spacák si vezme každý vlastní.

Cena sedmidenního tábora  3.900Kč (minimální počet pro uskutečnění tábora je 8 dětí)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

V ceně je zahrnuto – snídaně, svačiny, oběd, večeře, pitný režim, plavací pásy, zdravotník, doprovodný automobil, polní kuchyně, sportovní vyžití, materiálové zabezpečení a věci potřebné k táboření.

Pro více info o táboře + platba klikni ZDE 

Vedoucí tábora: Roco (Ing. Rostislav Hofman)      email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE