Lednicko – Valtický areál na kole – malé propozice

Termín:  21.7 – 27.7 2019

Lednicko-valtický areál je zapsán na seznamu světového přírodního a kulturního bohatství UNESCO a ne nadarmo se mu říká „Zahrada Evropy“. Najdeme tu majestátné zámky, parky, záhony květin, romantickou říčku Dyji, třpytivé hladiny rybníků, pokryté kobercem leknínů, provoněné louky. Tyto krásy budeme prozkoumávat ze sedla kola, nebude chybět dobývání hradu Děvičky a odvážlivci si vlezou do hladomorny. Tento kolový tábor je určen všem nebojácným dobrodruhům od 8 let. Předpokladem je, že za den ujedete 20 – 30 km. Máme to vymyšlené tak, že spolu s námi pojede dodávkové auto, ve kterém budou veškeré těžké věci a toto auto si budeme převážet do cíle jednotlivých tras. Děti na kolech pojedou pouze s malým batůžkem ve kterém bude pláštěnka a flaštička s pitím.  Trasy jsou vybrané tak, aby jsme v průběhu dne dojeli k vodě ve které se dá koupat, osvěžit a nabrat nové síly na další putování. Jednou za den se budeme stravovat v restauracích a jednou denně si budeme sami něco dobrého připravovat na ohni. Pokud jste se již v minulosti zúčastnili našich přespávacích akcí, tak víte, že nejlepší na ohni jsou dračí speciality. Věřím, že i tentokrát si pošmáknete. Přespávat budeme většinou v kempech nebo místech pro táboření určených, to znamená k dispozici bude na většině míst sprcha a sociální zázemí. Velkou zkouškou pro vás všechny bude postavit si bez pomoci druhých stan tak, aby do rána nespadl. Ráno opět vše pobalit a připravit si potřebné věci na další cestu. Stany zapůjčí bezplatně naše organizace (malé A) nebo si vezmete vaše vlastní (doporučuji vlastní stany tvaru eskymáckých iglů – lépe se stavějí a jsou odolnější případnému dešti). Karimatku a spacák si vezme každý vlastní. Tento tábor není vyloženě putovní, na některých místech se zdržíme i několik dní.

Cena sedmidenního tábora  3.900Kč (minimální počet pro uskutečnění tábora je 8 dětí)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

V ceně je zahrnuto – snídaně, svačiny, oběd, večeře, pitný režim, plavací pásy, zdravotník, doprovodný automobil, polní kuchyně, sportovní vyžití, materiálové zabezpečení a věci potřebné k táboření.

Pro více info o táboře + platba klikni ZDE 

Vedoucí tábora: Roco (Ing. Rostislav Hofman)      email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE