Kroužek správných kluků a holek 2017/18

Motto : „ Mens sana in corpore sano ! „ – „ V zdravém těle, zdravý duch ! „

Zájmový kroužek pro všechny kluky a holky, kteří se chtějí bavit a doplnit si své vědomosti.

Společně se budeme bavit : netradičními sporty a hrami, na hřišti i v lese, přežití v přírodě, logikou a logickým myšlením, záhadami a šiframi, v případě nečasu  máme v klubovně žíněnky – tatami, kde se můžeme naučit několik cviků z bojového umění. 

Místo konání sportovního kroužku – Prostřední 5382 – většina programu proběhne v naší klubovně na Lesní čtvrti ve Zlíně a na přilehlém hřišti. Blízké lesy nám umožňují aktivity v přírodě jako jsou různé stopovací a orientační hry nebo modelové situace.

Věkové rozmezí: – školáci věk 9- 14 let

Termíny konání kroužků:  září – červen

KAŽDÉ PONDĚLÍ  17.00 – 18.30 hod – pro děti ve věku 9 – 14 let      začínáme 18.9. 2017

podle zájmu a účasti dětí jsme připravení rozdělit tento kroužek na starší a mladší děti a tím upravit i čas konání kroužku

Cena kroužku:  platba na půl roku 1200 Kč, platba na rok 2000 Kč

v ceně kroužku je pojištění dětí, organizace, sportovní pomůcky, instruktor, provoz klubovny. UPOZORNĚNÍ – při neúčasti na tréninku peníze nevracíme.

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

Platba: všichni, kteří žádají 7% slevu je nutná platba  předem na účet 214604838/0600. Jako variabilní symbol uveďte vaše ID v Cashback systému bez tří nul uprostřed (číslo začíná 420…), do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a název akce. Platí se plná částka, sleva vám bude vrácena. Pokud nežádáte o slevu jako variabilní symbol uveďte r.č. dítěte a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a název akce. V případě vystavení faktury neposkytujeme slevu. Od 1.10 2017 neakceptujeme žádost o 7% slevu na Kroužek pro správné kluky a holky.

Přihlášení do kroužku:  na úvodní stránce Sportyzlin klikněte na Přihláška. V průběhu září si můžete bezplatně vyzkoušet průběh našich lekcí.

Vedoucí kroužku: Ing. Oldřich Rybařík,  mob: 720 970 845   email: olda.rybarik@gmail.com

Organizace:   Ing. Hofman Rostislav mobil: 724 710 877  email: sportyzlin.cz@gmail.com