Indiánský týden plný zábavy – malé propozice

Termín: 13.8 -17.8 2018  

Ahoj Indiáni! Zveme vás na pět dní plných zábavy a úžasných zážitků. Jako správní Indiáni si vyrobíme své vlastní trika, čelenky a náhrdelníky (za využití netradičních materiálů). Vyzkoušíme si napínavou Indiánskou stezku, kde budeme muset plnit různé úkoly, abychom získali velký Indiánský poklad. Také se naučíme Indiánské pokřiky, básničky a společně si vytvoříme Indiánská pravidla, která každý Indián dodržuje. Tábor je určen dětem od 4 – 7 let, kde děti čeká týden plný zajímavých her (pohybových s pomůckami, pobyt v lese a také na hřišti), poznávání, zajímavých výtvarných činností, Zkrátka týden plný zábavy a rozvoje. Zajišťujeme stravování a pitný režim. Zdravotník je přítomen po celou dobu akce.

Cena pětidenního tábora  1.600 Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup do ZOO, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Mgr. Míša Žáková – všestranné sportování, lyžování, cestování, pedagogika zážitkem, práce s dětmi a realizace táborů.

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE