Hron – malé propozice

Termín: 14.6 – 16.6 2019

Kdo nesplul Hron, chybí mu do sbírky jedna z nejkrásnějších evropských řek. Pro mladou generaci českých vodáků je však obestřený tajemstvím. Je to řeka svižná klikatící se nádhernou slovenskou přírodou. Tuto akci pořádáme pro mírně pokročilé vodáky, kteří s námi spluli minimálně Amazonku nebo Vlnku. Úsek, který poplujeme je vhodný i pro posádky, které povezou mezi sebou menší děti. Pojedeme nalehko, to znamená, že se budeme vracet do základního tábora v kempu. V lodi budeme mít pouze svačinky, pití a oblečení pro případ, kdyby se ochladilo.  Vyfasujete celou vodáckou výbavu, loď, vesty a pádla. Vlastními auty se přemístíme do základního tábora. Spaní ve vlastních stanech nebo můžeme zařídit ubytování v chatkách. Na začátku akce proběhne malá výuka (zopakování) vodáckých pravidel a pak se necháme unášet do krásné přírody. Pozor – akce není vhodná pro úplné začátečníky, kteří sedí poprvé v životě v lodi.

Délka splouvání trvá zhruba 5 hodin. Po celou dobu splouvání jsme daleko od civilizace v krásné přírodě.

Cena: 1.600 Kč za posádku lodi (pokud 1 rodina potřebuje 2 lodě, tak sleva na druhou loď 200Kč). V ceně je zahrnuta vodácká výuka, organizace, program, kompletní vodácká výbava – lodě, vesty, pádla. V ceně není poplatek za kempovné ani stravování. Cestu si zařizuje každý sám. Boty do vody vlastní.

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

Máte-li jakýkoli dotaz, rádi vám odpovíme.

Pro více informací o akci + platba klikni ZDE

Těšte se , zážitků bude víc než dost                             Jack  Sperou – kapitán Černé Perly

Vedoucí akce Roco (Ing. Hofman Rostislav)         mob. 724 710 877          email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE