Gymnastika a hry v přírodě – malé propozice

Termín: 17.-21.7 2017

Právě v této chvíli se vám před očima otvírá pozvánka na Novinku naší organizace gymnastický příměstský tábor pro všechny kluky a holky ve věku 6 – 13 let. Jedná se o klasický příměstský tábor v lesích nad Lesní čtvrtí hry, soutěže, výlety a navíc jsme zařadili základy gymnastiky. Nemusíte se obávat žádných těžkých cvičení, ba naopak se můžete těšit na seznámení s různými pohybovými dovednostmi, které oceníte po celý váš život – například jak dělat kotrmelce, aby vás to nebolelo; přeskakovat překážky jako laňka; naučíte se základní techniku gymnastických prvků. Jelikož bude prosluněné léto, tak většina našeho programu bude probíhat venku, v lesích si postavíme různé překážkové trasy, zahrajeme si pokladové hry a jeden den se vypravíme za dobrodružstvím na zříceninu hradu nebo do ZOO. Naše klubovna vybavená žíněnkami nás přivítá v případě nepříznivého počasí. Sportovně zaměřený tábor vám nabízí širokou škálu zážitků pod vedením aktivní reprezentantky ČR v gymnastice.

Program probíhá formou příměstských táborů, ráno začínáme v 8 hodin, odpoledne končíme v 16 hod. Tábor proběhne při minimálním počtu 6 dětí.

Cena pětidenního tábora  1600Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, tým instruktorů, vstup na hrad nebo ZOO, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Monika Geržová, studentka UP v Olomouci, Fakulta Tělesné kultury. Koníčky – gymnastika, pořádání táborů, lyžování, cyklistika, práce s mládeží, inline-bruslení

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE