Cesta kolem světa – malé propozice

Termín: 9.7 – 13. 7. 2018  tento tábor je obsazen

Kluci, holky, ahoj! Kdo rád cestuje, soutěží, dozvídá se něco nového, ten je přímo stvořený pro náš tábor. Každý den se ocitneme na jiném kontinentě.  Čeká nás velké dobrodružství, spousta zábavy, nezapomenutelné zážitky, noví kamarádi a k tomu kopec legrace. Na cestě do Ameriky si vyzkoušíme vyrobit indiánský totem, postavit týpí, vyrobit čelenku nebo vystopovat nepřítele. V Evropě se naučíme hlavní města všech zemí, v Africe si zatančíme, v Asii budeme jíst rýži hůlkami, v Austrálii si vyrobíme budovu opery v Sydney. Můžeš se těšit na výlet do ZOO Lešná, kde se seznámíme se zvířaty, která  žijí na jednotlivých kontinentech. Nebudou chybět soutěže pod olympijskými kruhy a spousta her v přírodě. Náš tábor je určený pro děti od 6 do 14 let a bude převážně probíhat v lokalitě Lesní Čtvrt. Těšíme se na vás!

Cena pětidenního tábora  1.600 Kč  (při kratší účasti cena 400Kč/den)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 – 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, vstup do ZOO, tým instruktorů, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Mgr. Soňa Vanderková – sport, pobyt v přírodě, příprava a realizace táborů.

Organizace: Ing. Rostislav Hofman    mob: 724710877    email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE