Česká Kanada na kole – malé propozice

Termín : 29.7 – 4.8 2018  tábor je obsazen

Kdo by neznal známý český film Jak vytrhnout velrybě stoličku, kde malý Vašík jezdí s tátou okolo pískovcových skal. Zveme vás na podobné dobrodružství v kraji plných skal, rybníků a divočiny. Česká Kanada leží na hranici s Rakouskem, známé malebné městečko jsou například Slavonice, kde se pokusíme probádat katakomby, navštívíme horu posetou nesčetným množstvím bunkrů, vyzkoušíme jízdu prastarým vláčkem po úzkokolejce a pokusíme se najít Skalní město známé tím, že skautské stany jsou umístěné tři metry nad zemí. Náš tábor bude putovní od jednoho tábořiště k druhému, sebou budeme mít po celou dobu dodávkové auto, které nám poveze veškerou výbavu na táboření. Proto můžete zajásat – na kole povezeme pouze plavky, svačinky a pití. Trasy jsou dlouhé 15 – 25 km, pokud vyjde počasí, tak každý den je naplánované koupání. Spát budeme ve stanech většinou na oficiálních tábořištích se sprchou. Stravování klasicky jako na všech našich putovních akcích – jedno teplé jídlo v restauraci a zbytek speciality našeho dračího kotlíku…To jestli opravdu existuje bílá paní zjistíme na hradě Landštejn, kde věznili pytláka Grázla po kterém je v celém kraji pojmenováno spousta stezek a skalních úkrytů. Máte obrovské štěstí neboť jsme při našem průzkumu objevili prastarou knihu plnou pověstí…Tak večer u ohýnku vám o některých příhodách budeme vyprávět. Podmínkou účasti na tomto kolovém táboře je vlastní stan, který si budete umět postavit bez pomoci druhých tak, aby do rána nespadl. Ráno opět vše pobalit a připravit si potřebné věci na další cestu. Vlastní karimatka a spacák je samozřejmostí. To nejdůležitější na konec – vlastní kolo, které prošlo servisní prohlídkou!!!

Cena sedmidenního tábora  3.900Kč (minimální počet pro uskutečnění tábora je 8 dětí)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

V ceně je zahrnuto – snídaně, svačiny, oběd, večeře, pitný režim, plavací pásy, zdravotník, doprovodný automobil, polní kuchyně, sportovní vyžití, materiálové zabezpečení a věci potřebné k táboření.

Pro více info o táboře + platba klikni ZDE 

Vedoucí tábora: Roco (Ing. Rostislav Hofman)      email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE