Bílé Karpaty cyklotraily a koupání – malé propozice

Termín: 7.7 – 13.7 2019

Bílé Karpaty jsou územím s nejvyšší pestrostí a početností zastoupení orchidejí ve střední Evropě. UNESCO v roce 1996 zařadilo Bílé Karpaty na seznam rezervací. Bílé Karpaty poznáme ze sedla kola na trasách tomu určených – traily. Úzké pěšinky pro horské kola, kde platí provozní řád například jednosměrky, aby nedošlo k nehodám mezi cyklisty. Je zde spousta naučných stezek a táhlé mírné kopečky nám usnadní putování v těchto končinách. Program máme vymyšlen tak, že do oběda budeme jezdit na kolech. Podle počtu přihlášených dětí a jejich kondičce, tak rozdělíme děti do dvou skupin – pohodáře a dříče, aby si při jízdě na kole každý užil to své vlastní tempo. Odpoledne budeme využívat místní přehradu s průzračnou vodou k vodním radovánkám. Naše organizace je vybavená kompletní vodáckou výbavou, kterou vezmeme sebou. V místě ubytování je „Bikepark“, kde můžeme nacvičit techniku přejíždění nerovností a vlnitého terénu. Spát budeme ve stanech, naše organizace bere dvě velké týpí, kdo si chce vzít vlastní stan, tak může. Karimatku a spacák si vezme každý vlastní. Stravovat se budeme v restauraci a jako správní zálesáci si taky něco sami ukuchtíme v kotlíku. V místě pobytu je bufet a restaurace. Tento tábor je pobytový, stěhovat se nikam nebudeme.

Cena sedmidenního tábora  3.900Kč (minimální počet pro uskutečnění tábora je 8 dětí)

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje 3 až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma – klikni ZDE

V ceně je zahrnuto – snídaně, svačiny, oběd, večeře, pitný režim, plavací pásy, zdravotník, doprovodný automobil, polní kuchyně, sportovní vyžití, materiálové zabezpečení a věci potřebné k táboření.

Pro více info o táboře + platba klikni ZDE 

Vedoucí tábora: Roco (Ing. Rostislav Hofman)      email: sportyzlin.cz@gmail.com

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE