5 in 1 – malé propozice

Termín:  ???

Ahoj kluci a holky, vydejte se s námi za dobrodružstvím, jaké tady ještě nebylo! Zveme vás na sportovní příměstský tábor zaměřený na 5 hlavních sportů v rámci jednoho týdne. Pracovní název tábora „KLMTP“ je určen všechny z vás, kteří mají rádi adrenalin, spoustu pohybu a vzrůšo na každém kroku. Je-li ti 9-15 let neváhej a pojď do toho. Co na vás  „KLMTP“ čeká? K-kola (celodenní cyklistický terénní okruh po zlínském okolí), L- lodě (výuka základů vodáctví na nafukovacích lodích Pálava na blízké přehradě),  M- míčový den (den plný volejbalu, fotbalu, vybíjené, badmintonu a především nových her), T- turistika (celodenní výšlap do okolí spojený s dobytím některé zříceniny), P – překvapení (závěrečný táborový den s tajným programem..). Na některé aktivity se budeme přemisťovat auty nebo jinými dopravními prostředky do míst zhruba 20 km od Zlína, kde začne samotný program. Pořadí jednotlivých aktivit přizpůsobíme počasí. Tábor proběhne formou příměstských táborů, ráno se sejdeme v 8 hodin a tábor ukončíme v 16 hodin. Jedinou podmínkou na tomto táboře je funkční kolo a přilba. Ostatní materiálové vybavení zajistí organizace. Téměř každý den se budeme koupat, proto plavky sebou!!!

Cena pětidenního kurzu  2.500Kč  (při kratší účasti cena 550Kč/den) 

Slevy: Naše organizace vám věnuje dáreček v podobě Cashback card. Vyplňte krátkou registraci a do poštovní schránky dostanete kartu, která umožňuje až 7% slevu na všechny akce pořádané Sportyzlin.cz na neomezenou dobu. Registrace je zdarma. Klikni ZDE

V ceně tábora je zahrnuto – svačiny, oběd, pitný režim, materiálové zabezpečení, tým instruktorů, zdravotník, přepravy účastníků a materiálů. Účastníci našich akcí jsou úrazově pojištění.

Pro více informací o táboře + platba klikněte ZDE

Vedoucí tábora: Hofik (Petr Hofman)  koníčky – lyžování, volejbal, turistika, organizace akčních a adrenalinových akcí

Organizace tábora: Roco (ing. Rostislav Hofman)  email: sportyzlin.cz@gmail.com mob: 724 710 877

Fotky ze všech akcí – klikni ZDE